3 Ocak 2011 Pazartesi

ALIŞVERİŞ DELİSİ VE YENİ YILIN İLK HEDİYLERİ

KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Daha geçen hediye kampanyam bitmeden, bu hediye çekilişinde neler vereceğimi planlamaya başlamıştım bile:) Çok sevdim ben bu hediye dağıtma işini:)
Çeşit çeşit hediyeler seçtim sizler için:


 1) E.L.F Smudge Sponge: Elfin smokey göz makyajı için göz fırçası.

2) E.L.F Total Face Brush: Elfin alık,pudra , bronzer gibi tüm yüz uygulamalarında kullanılan fırçası.
3) Max Factor Masterpiece Beyond Length Maskara: Rengi 110 Blazing Black, bir tarafı siyah bir tarafı pembe:) Hiç kullanmadım.. 4)Bourjois Lovely Ruj: Rengi 01 Rose Bonheur . Bana hiç yakışmadı bu renk yakışan birine gitsin:)
 5)Avon Winter Solutions Yüz yıkama jeli: 200 ml dev boy bir yıkama jeli. Bir adet kendime bir adet sizlere almıştım:)
 6) Avon Winter Solutions Nemlendirici Gece Kremi: 50 ml, cam kutuda. Bundan da iki adet almıştım biri  benim biri sizin olacak:)
 7) Clarie's Üçlü Allık: Aydınlatıcı veya bronzer olarak da kullanabileceğiniz pigmentli bir allık, ben hiç kullanmadım, unutmuşum bunu:)
8) Avon Care Gliserinli El Kremi: Avonun bildiğimiz el kremleri, ambalaj değiştirmiş:) Yeni kıyafetiyle sizlerin olsun.

9) Sponge Curler: 12li Sünger bigudi set. Bunlar bildiğimiz bigudiler gibi değil:) Alttaki resimde görüldüğü gibi tamamen süngerden oluşuyorlar, top şeklindeki bigudinin ortasını açıp saçımızı sarıyoruz, sonra kenarında bulunan çentikten saçın ucunu çıkarıp, topu kapatıyoruz ve tataaam.Sırf süngerden oluştuğu için yatarken de kullanılıyor ve başı acıtmıyor. Türkiye'de satılmıyorlar malesef ben Ebay'den aldım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder