21 Kasım 2012 Çarşamba

Alışveriş Dellysi :): Victorias Secret Hediyeler!

Alışveriş Dellysi :): Victorias Secret Hediyeler!: Uzun zamandır hediye kampanyası düzenlememiştik ama dönüşümüz muhteşem olacak :) Türkiye'de bulamadığımız birçok ithal markanın satıldığı ...
Siteyi kısaca tanıttığımıza göre hediyelere geçebiliriz:)

Gerek ambalajlarıyla gerek kokularıyla oldukça cezbedici olan Victoria Secret vücut bakım ürünlerini temin etmek oldukça zor biliyorum, ve bu yüzden hediyemiz Victoria Secret 'tan geliyor:)

Aranızdan 3 kişiye aşağıdaki body mistlerden  dilediği bir tanesini hediye edeceğiz;                                                   Victoria Secret Luscious Kisses - 250 ml


                                                   Victoria Secret Mango Temptation Body Mist - 250 ml


                                                   Victoria Secret Cocoa Butter Body Mist - 250 ml


                                                   Victoria Secret Lemon Paradise Body Mist - 250 ml


                                                  Victoria Secret Jojoba Butter Body Mist - 250 ml
Hediye edilecek ürünlerin kargo ücretini de www.3ka.com.tr karşılayacak , size sadece body mistlerinizi kullanmak kalacak:)

Gelelim şartlara;

1) Öncelikle blogumun izleyicisi olmanız gerekiyor.

Çekilişe katılmak için ilk maddeyi gerçekleştirmeniz ve yorum bırakmanız yeterli sadece ilk maddeyi gerçekleştirmeniz halinde 1 hakla çekilişe dahil olacaksınız ,  ekstra haklara da sahip olmak isterseniz;

2) www.3ka.com.tr sitesine üye olmanız. (+1 Çekiliş Hakkı Kazandıracaktır )


3) Blogunuz varsa, blogunuzda hediye çekilişimizi ( ürünlerden herhangi birinin fotoğrafıyla birlikte ) anlatan ve bu yazının linkini içeren bir yazı yazmanız ve yazdığınız yazının  linkini bu yazının altına yorum olarak bırakmanız. ( +2 Çekiliş Hakkı Kazandıracaktır )


4) www.facebook.com/3KA.Kozmetik linkinden 3KA sitesinin facebook sayfasını beğenmeniz ve facebook hesabınızdan çekilişimizi bu yazının linkini ekleyerek duyurmanız. Paylaşımınızın linkini yazının altına yorum olarak bırakmanız.
 ( +2 Çekiliş Hakkı Kazandıracaktır )

5) https://twitter.com/3kacomtr linkinden 3KA sitesinin Twitter hesabının followerı olmanız ve  çekilişimizi twitter hesabınızdan bu yazının linkini ekleyerek duyurmanız. Paylaşımınızın linkini yazının altına yorum olarak bırakmanız. ( +2 Çekiliş Hakkı Kazandıracaktır )

Gerçekleştirdiğiniz bütün maddeleri tek yorum olarak bu yazının altına bırakmanız gerekiyor, linklerinizi kontrol edip katılım hakkınıza göre çekilişle dahil edeceğim.

Yorumunuza mail adresinizi de eklemelisiniz ki kazanmanız durumunda size ulaşabileyim.

NOT:
Adsız yorum bırakanlar çekilişe katılamayacaklar.
Birden fazla kez yorum bırakanlar çekilişe katılamayacaklar.
Yazdıkları yazıların ya da paylaşımlarının linkini eklemeyenler ekstra haklara sahip olamayacaklar.

Çekilişimiz bugün başlıyor, 15 gün sürecek ve 5 Aralık Çarşamba gün saat 24.00'da bitecek. Sonuçları da takip eden günlerde en kısa zamanda açıklayacağım. Çekilişi random.org ile kendim yapacağım, random.org ekran görüntülerini blogda paylaşacağım ve sonuçları 3KA'ya bildireceğim. Kendileri hemen gönderimi yapacaklarını bildirdiler...1 yorum:

  1. bende cekilisime beklerim tatlim
    belleeamie.blogspot.co.uk

    YanıtlaSil