22 Kasım 2010 Pazartesi

Adige ve AKTİFBEBEK.COM DAN 24 KİŞİYE HEDİYE

KATILMAK İÇİN TIKLAYIN


 Size göndereceğimiz ürünler...
Humana İyi Geceler Bitki Çayı 200gr
  • 1. haftadan itibaren bebekler, çocuklar ve erişkinler için lezzetli bir susuzluk gidericidir. İçerisinde bulunan Melisa, Ebegümeci, Ihlamur ve Kekik bitkileri sayesinde Uyku problemleri için son derece etkili ve ideal bir çaydır.
  • Humana İyi Geceler Çayı uyku verici (sedatif) etkisinin yanında, sakinleştirici, rahatlatıcı ve yatıştırıcı özelliklere de sahiptir. Bebekler çocuklar ve yetişkinlerin uyku sorunlarının giderilmesinde güvenle kullanılır.
  • % 100 doğal olup boya maddesi, katkı maddesi ve suni aroma içermez. İçerisindeki bitkiler AB Gıda Tüzüğü ve Alman Gıda Kodeksine uygundur.
  • Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Çok uzun süre kullanımlarda bile intolerans veya istenmeyen yan etkilere rastlanmamıştır. Granül şeklindedir hazırlanışı çok kolaydır. Şeker ilavesine gerek yoktur.
  • Hazırlanışı : Bebeklerde ; 100 ml kaynamış ılımış suya tepeleme 1 tatlı kaşığı yaklaşık (3,75gr) Humana İyi Geceler Çayı ilave edilerek hazırlanır. 1. haftasını dolduran bebeklere birkaç defaya bölünerek günde toplam 100 ml içirilebilir. Yetişkinler için; 200 ml yani bir su bardağı suya tepeleme 2 tatlı kaşığı Humana İyi Geceler Çayı ilave edilerek karıştırılır ve isteğe bağlı olarak sıcak, soğuk veya ılık içilebilir.
  • Kontrendikasyonları ; Humana İyi Geceler Çayı süt şekeri (laktoz) içerir ve bu nedenle laktoz intoleransı görülen bebekler için uygun değildir.
 Veee...
Sevi Bebe Poliuretan Kücük Havlu Önlük
 Bu ürünlerden tammm 24 kişiye gönderiyor firmamız..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder