22 Ocak 2012 Pazar

STİL DİREKTÖRÜ VE ÇANTABAK TAN 3 KİŞİYE HEDİYEEE

KATILMAK İÇİN TIKLAYINçantaBAK'tan 3 Kişiye Hediye

47


Haftayı yeni bir yarışma ile kapatalım. çantaBAK'tan 3 kişiye görsellerini eklediğim çantaları hediye edeceğiz ama önce firmayı tanıyalım.


çantaBAK'da çantaları evire çevire inceleyin...

çantaBAK, sadece kadın çantalarının satıldığı yepyeni bir e-ticaret sitesidir. Ziyaretçilerin satın alacakları ürün hakkında karar vermelerini kolaylaştırmak amacıyla, en ince ayrıntılarına dek fotoğraflanmış ve görseller tüm detayları görebilesiniz diye en yüksek çözünürlükte eklenmiştir.

çantaBAK ziyaretçilerin çantaları her açıdan görebilmelerine olanak tanımak amacıyla Türkiye'de ilk kez 360 derece dönen fotoğraf uygulamasına yer verilmiştir. Sitedeki 360 derece dönen fotoğrafları mouse yardımıyla sağa - sola çevirmek ve çantaları istenilen açıdan görebilmek de, ziyaretçinin kafasında satın alacağı ürünle ilgili soru işareti kalmasını ortadan kaldırmaktadır.

çantaBAK çeşitli promosyon uygulamalarıyla da, ziyaretçilerin alışverişlerini daha cazip hale getirmeyi amaçlamıştır. "Arkadaşını davet et 10 TL kazan" uygulamasının yanısıra, "150 TL ve üzeri alışverişlere de Purse Brite" çanta düzenleyici armağan edilmektedir.

Yani bu ürün...

Ayrıca; sitenin devamlı müşterilerine "% 8'e varan sadakat indirimi" uygulanmaktadır. Şubat ayı sonuna kadar sürecek "Sizin kaç çantanız var?" anketine katılanlar da, ekstradan "10 TL indirim" kazanmaktadır ve tüm bu promosyonlar; ziyaretçilerin en yeni sezon ürünlerine piyasadaki en uygun fiyatlarla sahip olabilme olanağı yaratmaktadır.


çantaBAK, bloggerlara yeni bir kazanç kapısı açıyor…

Veee son olarak; blog.cantabak.com'da bloggerlara yönelik kazan & kazan uygulaması hakkında da bilgi vereyim.

çantaBAK'ın teklifine "evet" diyerek "Kazan kazan programı"na katılan bloggerlar; hiçbir iş riski olmayan ve 24 saat açık işyerleri sayesinde uyurken bile para kazanabilecekler.

Peki ama nasıl? diyenler; tüm detayları buradan okuyabilirler...


Hediye edeceğimiz ürünler:


Baştan uyarmış olayım; acele edip okumadan yorum yazmayın.

Tüm yorumları müsait oldukça onaylayacağım, yorumum çıkmadı diye lütfen defalarca aynı yorumu yazmayın.

Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.

Şartları 1/1 eksiksiz yerine getirenler kabul edilecek.

Hepinize bol şans!

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler:


- Facebook sayfasını beğenmeniz ( Firma yoruma beyan ettiğiniz linkleri kontrol ediyor.)

- Bu yazımı Facebook duvarınızda paylaşmanız. (Her yazımın üst kısmında Facebook beğen butonu var, ona bastığınız durumda Facebook duvarınızda otomatikman paylaşmış olursunuz.)

- Twitter'dan @cantaBAK hesabını takibe alarak; @stildirektoru ve @cantaBAK yazarak yarışmaya katıldığınızı mentionlamanız. (Kontrollerin sağlıklı yapılabilmesi için; twitter'dan firmayı ve beni aynı tweette ekleyin. Ayrı ayrı tweet atmayın ok?)

- Blogu olanlar; bu yazımı hediye ettiğimiz ürün görseliyle ve yazımın linkiyle bloglarında paylaşmalı.

1 yorum:

  1. Canım selam, sayfama hoş geldin çok teşekkürler, zahmetler oluyor size böyle ama blog sayfanız varsa ordada yayınlamak lazım, bu düzen böyle oluyormuş:)

    YanıtlaSil