24 Aralık 2010 Cuma

SENDE BURADA OLMAK İSTERMİSİN ve TRESAN HEDİYELERİ

KATILMAK İÇİN TIKLAYIN


KRAUTERHOF Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli Ayak ve Bacak Kremi 250 ml


 Yorgun bacak ve ayaklarınıza yeniden canlılık kazandıran yüksek kaliteli bir ayak ve bacak kremidir. Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi ekstresi gibi çok etkili, doğal ve çok eski zamanlardan beri bilinen etken maddeleri sayesinde yorgun bacakların bakımını ve damarların korunmasını sağlamaya yardımcı olur.Kırmızı Asma Yaprağının ekstresinde bulunan Flavanoid maddesi ve At Kestanesi ekstresinde bulunan Escin ; ağrılı, yorgun, şişkin bacaklar ve varis gibi şikayetlerinin azaltılmasına ve damar deformasyonlarının önlenmesine yardımcı olur.Yeterince spor yapamamak,sağlıksız beslenme,devamlı oturmak veya sürekli ayakta durmak ,sigara içmek ,bütün vücudun yükünü taşıyan ayak ve bacaklarda , özellikle bayanlarda dolaşımla ilgili sıkıntılar yaratmaktadır.Oluşan damar deformasyonları,ileriye dönük olabilecek varis oluşumlarının habercisidir.Varisler ancak cerrahi müdahale ile giderilebilir,ama varis oluşmasını önleyecek tedbirler alınabilir.Krauterhof Kırmızı Asma yaprağı kreminde bulunan Asma yaprağı ve At kestanesi ekstresi,damar çeperlerini koruyarak oluşabilecek varislerin önlenmesine yardımcı olur.

Bu değerli Kraeuterhof Ayak ve Bacak Kremi ile kan dolaşımını hızlandırıp,yorgun ve ağırlaşmış bacak ve şişmiş ayaklara rahatlatıcı bir etki sağlayabilirsiniz

Kullanımı: Ayak ve bacak bölgesine sabah ve akşam sürünüz ve dairesel hareketler ile masaj yapınız.

TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUAN (Brennnessel Shampoo)

Normal ve kuru saçlar için önerilen bu bakım şampuanı,Panthenol ve Isırgan otu ekstresi ihtiva eder.Isırgan otu ekstresi,kafa derisinde kan dolaşımının uyarılıp,saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur.


Saçlar köklerinden beslenir. Sağlıklı ve bakımlı saç dökülmez. Özellikle yıpranmış saçlarda doğal bakım uygular ve saçlara hacim kazandırır. Uzun saçların daha kolay taranıp daha kolay açılabilmesi için Tresan Besleyici Saç Bakım kremi kullanınız.

Kullanımı: Islak saça masaj yaparak uygulayınız,bol su ile durulayınız.Katılım şartları
1- Facebook'da tresanonline.com adlı gruba üye olup facebook yada bloglarında paylaşmak


2- http://www.tresanonline.com/  sitesine üye olup,diledikleri bir ürünü ,sayfaaltında bulunan facebook ikonuyla facebook profillerinde paylaşmak.


3-Ayrıca 23-31 ARALIK arası AÇILIŞ ve YILBAŞI KAMPANYASI adı altında www.tresanonline.com sitemizde İNDİRİMLERİMİZ var haberini ve görselini  facebook ve blogunuzda paylaşmak
 
3 KİŞİYE

1 TRESAN Isırgan Otu Şampuanı Normal/Kuru 300 ml,1 TRESAN Isırgan Otu Şampuanı Yağlı 300 ml

1 KRAUTERHOF Kırmızı Asma Yaprağı Bacak Bakım Kremi 100 ml,1 KRAUTERHOF Aloe Vera
Bakım ve Fitness Jeli 100 ml

Bu iki ürün grubundan 1 Şampuan +1 Bakım Kremi/Jeli olacak şekilde diledikleri ikili seti
 
2 KİŞİYE


15 TL lik Hediye Çeki. www.tresanonline.com grubunda diledikleri şekilde harcayabilirler.

KAMPANYAMIZ 15 GÜN SÜRECEKTİR  6 OCAK SON KATILIM OLUP KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder